Black Misty RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server IP: 94.249.191.239:7781
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Veliki DM event ("Counter Strike") !

Ići dole 
AutorPoruka
Vito
Administrator
Administrator



Broj poruka : 114
Datum upisa : 28.03.2012

Veliki DM event ("Counter Strike") ! Empty
PočaljiNaslov: Veliki DM event ("Counter Strike") !   Veliki DM event ("Counter Strike") ! I_icon_minitimeUto Apr 10, 2012 5:02 am

Odlučili smo da napravimo veliki DM event po imenu "Counter Strike".
U igri će biti od 2 do 8 ekipa (sve zavisi od igrača),koje će na početku izabrati 1 vozilo od ponuđenjih 6!
Igrači će se podeliti i napraviti ekipe od po 4 člana,i obavestiti me ovde.
Event će se organizovati u DM areni koju sam danas napravio do kraja. Pravljena je tako da ne može mnogo da se vozi autom po mapi,da bi se igrači više pucali sa puškam (Ne na G).
Pravila:

-Kada uđete u vozilo,smete H i da pucate,ali ne svo vreme,nego već morate izaći posle 2 minuta (najviše).
-Biće vam podeljeni skinovi po ekipama (kao CS i T) ,tako da neće biti zabune na koga treba da pucate.
-Ja ću izabrati koja će ekipa prva birati vozilo.
-Što više igrača pozovete,event će duže trajati i biće veća nagrada.
-Igra se 1 ekipa protiv druge.
-Kada sve ekipe završe,i kada dobijemo pobednika,on će biti proglašen,a tada ćemo dovesti sve igrače u DM arenu,koje će se boriti odjednom u njoj (bez ili sa vozilima,videćemo od ekipa kolko ih bude).
*VRAĆANJE U DM ARENU POSLE PORAZA STROGO ZABRANJENO!!

Kada se međusobno dogovorite i napravite ekipu od najviše 4 člana,prijavite se ovde:
Citat :
-Glavni u timu:
Ostali članovi:
Koliko ste novca uložili:
*Zadnje pitanje "Koliko ste novca uložili" nije obavezno da se ispuni,ukolko želite da uložite novac da nagrada bude veća,obratite mi se IG (In Game-U igri).
Nagrada je 2.000.000$,ukoliko bude više igrača,nagrada će biti sve veća i veća. Nagradu osvaja ona ekipa koja bude pobedila.
U četvrtak je generalna proba (12.4.2012),ukoliko želite i tad da učestvujete,prijavite se:
Citat :
Glavni u timu:
Ostali članovi:
-Ukoliko se prijavite a ne možete da dođete ne prijavljujte se.
To je to,pišite IP servera na svim društvenim mrežama,zovite prijatelje da bude što više igrača!!!
*Ovakvi eventi će biti na svake 2 nedelje.
Ovaj event će biti u sledeću sredu (18.4.2012)
Nazad na vrh Ići dole
https://bm-gaming.forumsr.com
 
Veliki DM event ("Counter Strike") !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Misty RPG :: Obavestenja :: Glavni Chat-
Skoči na: